PATRONITE

Dlaczego założyłam patronite

Będę całkiem szczera – długo się broniłam, bo było mi po prostu trochę głupio. To co robię, robię za darmo w moim prywatnym czasie. Jednak utrzymanie platform bez wkurzających reklam, czy korzystanie z zautomatyzowanego systemu newslettera, kosztuje. Przy tej ilości subskrypcji po prostu nie dałabym rady tego sama ogarnąć, niestety muszę mieć jakiś prosty system, który to dla mnie usprawni. Nie mogę działać tutaj kosztem moich późniejszych kompetencji jako lekarka, więc czas ma dla mnie ogromne znaczenie. Zakup sprzętu do podcastu również kosztuje. Wspierając mnie pozwalasz mi działać, bo ja choćbym bardzo chciała, aktualnie nie mam dodatkowych funduszy, które pozwolą mi inwestować w bloga ponieważ utrzymuję się całkiem sama. Wspierając mnie pozwalasz mi zrezygnować z części płatnych zleceń i pracy zarobkowej żebym mogła tworzyć materiały dla Ciebie

Wszystko co tworzę, robię z myślą o promowaniu nauki i dostępności wiedzy dla każdego, dlatego nagrody dla patronów i patronek stworzyłam w taki sposób by jakoś im się odwdzięczyć, ale nie pozbawiać nikogo dostępu do wiedzy (przez zakładanie np. osobnej grupy na facebooku). Dlatego za wsparcie mnie, z zależności od kwoty, otrzymasz (zawsze) moje osobiste podziękowanie, rysunek w formie elektronicznej, możliwość decydowania o temacie, który poruszę na blogu/podcaście, a nawet wspólny podcast.

Jak to działa wsparcie?

Korzystam z portalu patronite, ponieważ jest bezpieczny dla mnie i dla Ciebie. Początkowo zapisujesz się na 3 miesiące subskrypcji na kwotę 5, 10, 20, 50 lub 100 zł i możesz w każdym momencie zrezygnować.

Annotation 2020-05-02 122338
ZOSTAŃ PATRONEM