COLLAB / WSPÓŁPRACA

Osobe zainteresowane współpracą, wywiadami, wspólnymi projektami, badaniami zachęcam do kontaktu mailowego: a.cykowska@gmail.com

Napisz dokładnie o jaki rodzaj współpracy chodzi, daty, deadliny – a ja odezwę się jak najszybciej.

Aktywne współprace 

Brilliant.org – Wiele osób, zarówno uczniownie jak i osoby, które edukację mają już dawno za sobą ma problem z krytycznym myśleniem czy naukowym/analitycznym podejściem. Co więcej, wiele młodych osób rezygnuje z podjęcia studiów związanych z naukami ścisłymi lub technicznych, z obawy przed logiką, matematyką, krytycznym myśleniem czy też niewstarczającymi umiejętnościami analitycznymi. Brilliant.org to platforma, która nadaje się dla osób na każdym etapie i zawiera w sobie coś w rodzaju praktycznych ćwiczeń stworzonych w taki sposób by proces nauki był ciekawy, praktyczny i stymulował ćwiczenie tych umiejętności. Znajdziecie tam kursy z logiki, matematycznego myślenia, podstawy informatyki, sieci neuronowych, algorytmów, programowania, finansów, statystyki, rozwiązywania problemów, mechaniki, chemii… Na swoim profilu tyle razy mówiłam jak ważne są takie umiejętności w społeczeństwie i dla jednostki – by umieć się poruszać w świecie informacyjnego chaosu, dlatego bardzo się cieszę, że udało mi się nawiązać taką współpracę.

Polecam spróbować pierwszych 7 dni za darmo, następnie, jeżeli czujesz, że platforma spełnia Twoje oczekiwania, skorzystaj z subskrypcji premium rocznej lub miesięcznej. Klikając na TEN LINK dostaniecie 20% zniżki z kodem “AnnaCykowska”. 

Dziennik Nawyków z Devangari Art

Devangari Art to polska firma, którą prowadzi Agnieszka Cichecka. Owszem, często piszę o tym, że staram się przerzucić na notatki na ipadzie i być #paperless ALE jest kilka rzeczy, które uważam, że warto wykonywać w stylu “analogowym”, również z naukowego punktu widzenia. Jedną z takich rzeczy jest prowadzenie dziennika nawyków czyli moja nieco zmodyfikowana wersja bullet journala, do czego zainspirowało mnie przeczytanie książki “Atomic Habits”. Jeżeli podejmuję z kimś współpracę to znaczy, że naprawdę uwielbiam te produkty i byłam również klientką zanim moje konto zdobyło popularność – tak też było z notesami od Agnieszki. Są one pięknie wykonane, solidne i prowadzenie w nich dziennika to sama przyjemność. Teraz pokazuję na blogu oraz na swoim instagramie dlaczego warto prowadzić taki analogowy dziennik nawyków. Link przekieruje Was do mojego ulubionego notesu “starry night”.